DC Universe

 

221 HemenOyna2

Hayranı olduğunuz bütün süper kahramanlar DC Universe’ de. Superman, Zatanna, Flash, Batman ve Power Girl. Hadi kahramanını seç ve dünyayı kötülüklerden kurtar. Ya da niyetiniz iyi değilse tam aksine Catwoman, Lex Luthor, Doomsay ya da Joker karakterlerinden birini seçip dünyaya sahip olmaya çalışabilirsiniz. 

2121

MMORPG oyunu DC Universe Online! Da çok yakından tanıdığınız filmlerde ve çizgi filmlerde izlemeye doyamadığınız süper kahramanlarının yerine geçebiliyorsunuz.

İyi ve kötü karakterlerden oluşan iki grubun olduğu çok büyük bir karakter yapısını hizmetinize sunuyor. Her şey tamamen orijinal bir görünüme sahip karakter kıyafet ve yetenekleri televizyonda izlediğinizle aynı hatta bu süper kahramanlara yeni özellikler de ilave etmeniz mümkün.

1

Karakterleri en ince detaylarına kadar özelleştirebilirsiniz. Saç modelinden, şapkasına kadar, kemerinden pelerinine kadar daha bir çok özelliğini değiştirmeniz mümkün. Mesela Batman’i göklerde uçabilen bir kahramana yada joker’i gökdelenlere tırmanabilen bir savaş karakterine dönüştürebilirsiniz.

dcuniverseonlineapril13_4

PvE ve PvP olarak 2 sunucuya sahip oyunun sunucular Amerika ve Avrupa. Sunucuların sadece birinde karakter oluşturup oynayabilir ve sadece tek bir üyelikle bir çok karakter seçme imkanına sahip olabilirsiniz.

4

Üye formunu doldurup kayıt olduktan sonra oynayabilmeniz için sadece 16 mb. Boyutundaki dosyayı indirmeniz yeterli. En son da Create Account diyerek hesap oluşturmaya başlayabilirsiniz.

HemenOyna2

 

Posted by admin | EN ÇOK OYNANANLAR

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.