KRİSTAL KANATLAR

kristal-kanatlar

Kristal Kanatların yayıncısı 9919 olup Türkçe olarak yayınlanan online oyun indirmeden oynayabileceğiniz çok keyifli bir MMORPG oyunudur. Kurulumu yapılan MMORPG oyunlarından hiçbir eksiği olmayan oyunun fazlası bile var diyebiliriz. Kristal kanatlar birbirinden farklı 5 sınıftan oluşmakta. Bunlar : Paladin, Ranger, Mage, Priest ve Rogue’ dir.

HEMEN OYNA

Paladin : Savunma seviyeleri oldukça yüksek Paladin’ ler sağlam aksesuarlar takarlar ve tank vazifesi yaparlar. Fiziki hareket yapıp düşmanlarını yok ederler.

Ranger : Çok hızlı bir şekilde zarar verme niteliğine sahip olan Ranger’ lar sihire karşı da oldukça dirençlidirler. En önemli özellikleri düşmana yaklaşmadan uzaktan darbe vurabilmeleridir.

Mage : Buz ve ateş olarak değişik uzmanlık alanlarına sahip olan Mage’ ler sihir kullanarak düşmanlarını imha ederler ve bulundukları bölgede çok geniş bir alana zarar verme nitelikleri de mevcuttur.

Priest : Sağlık ekibi olan Priest’ ler ruhani güçlerei sayesinde hayatta kalma yeteneklerini güçlendirebilirler. Düşmanlarına zehir püskürterek uzun süre hasar verirler.

Rogue : Bir hedef üzerinde etkin olabilen Rogue’ ler düşmana yakın mesafeden büyük hasar verebilir. En önemli özelliği ise görünmez olabilmeleridir.

 

kristal-kanatlar

PvE ve PvP için değişik birden fazla bölge, bir çok harita ve 20’ ye yakın zindanın bulunduğu Kristal Kanatlar’ da yüze yakın vazife bulunuyor. Kristal Kanatlar’ da bulunan navigasyon sistemi sayesinde NPC ve vazife bölgelerine tek tıklama ile otomatik ulaşabilir, çabucak vakit kaybı olmadan ve keyifle vazifelerinizi yerine getirerek türlü eşya ve bonuslar kazanmanız mümkün.

Gelişmiş kabiliyet sistemi sayesinde seviye ilerledikçe yeni nitelikler ve skillere kazanırsınız. Sınıfınıza uygun kıyafetler seçtiğiniz zaman daha çok güçlenir, düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmiş olursunuz.Kristal Kanatlar’ da bir de pet sistemi bulunmaktadır. Onuncu seviyeye geçtikten sonra ilk aşamada 2 adet pet sahibi olursunuz. Bu petler savaş esnasında size yardımcı olacaktır, değişik aksesuarlarla daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz.

kristal-kanatlar

Kristal Kanatlar’ın en önemli özelliklerinden biri AFK modudur. AFK modunu kullanıp bilgisayar başında olmadan dahi canavarları imha etmeye devam edebiliyorsunuz . Birçok ayarın yapıldığı modda saldırılacak canavarları, hangi skill ile savaşılacağını, hangi durumlarda şurup kullanılacağını saptayabiliyor ve isterseniz canavarlardan düşen eşyaların toplanmasını otomatik hale getirebiliyorsunuz.

HEMEN OYNA

Grafikler : Orta

Exp. Oranı : Orta

Dil : Türkçe

Oynanabilirlik : Yüksek

Boyut : -

Türü : Macera / Savaş / Flash

Kategori : MMORPG / Browser

Yayımcı : 9919

 

Smeet

Dc UniverseDesert OperationsWargame1942WarrockFragoriaDrakensangWorld of Tanks

Posted by admin | EN ÇOK OYNANANLAR

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.